Menu
Sepetiniz

Teslimat Bilgileri


 


1.SİPARİŞLERİM NE KADAR SÜREDE KARGOYA VERİLİR?


Siparişleriniz oluşturulduğu andan itibaren en geç 24  saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 


2.KARGO ÜCRETİ NE KADAR?


150 tl üzeri alışverişlerde kargo ve kapıda ödeme BEDAVA dır.Bu tutarın altındaki alışverişlerde 


KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ KDV DAHİL 14TL dir.


 

TAHSİLATLI GÖNDERİ HİZMET BEDELİ :

Bu bedel kargo taşımacılık ücreti değildir.kargo firmalarınca yapılan tahsilat hizmetinin karşılığı olarak tahsil edilen bedeldir.Ücret iadesi durumlarında müşteriye geri ödenmez.Kapıda ödeme hizmet bedeli 3.99 tl dir.

 

 


3.SİPARİŞİMİ İPTAL ETTİM KARGO ÜCRETİNİ GERİ ALABİLECEKMİYİM?


Siparişiniz kargoya verilmediyse, kargo ücreti ile birlikte ödediğiniz tutarın iadesi yapılmaktadır.


4.SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?


Kargo ulaşım süresi sizin bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Merkez ilçelerde ortalama 2-4 gün içerisinde ulaşmakta kargo şubesinin bulunmadığı köy, kasaba yada belde de bulunuyorsanız 1 hafta içerisinde ulaşmaktadır.


MODAFERAY %95 oraninda 24 saat icerisinde ürünlerinizi kargolamaktadir. Türkiye siparişilerinizde kargo teslimatlarımız; İstanbul`a 800km mesafedeki il ve ilçe merkezlere 24-48 saat, 800km den daha uzakliklara 48-72 saat icerisinde teslim edilmektedir.Mucbir sebepler ve haftasonu dışında teslimat uygulamamız bu şekildedir. 


Ayrıca sitemizden sayfanın en altında yer alan ekrana sipariş numaralarınızı girerek kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.  


5.HAFTA SONU VE RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?


Teslimat adresi Türkiye olanlar için, cumartesi günleri kısıtlı olmak üzere dağıtım yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.


6.KARGOM NEREDE?


SMS ve e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile kargonuzu takip edebilirsiniz.


Üye girişi yaptıktan sonra, "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin kontrolünü edebilirsiniz.


Aynı zamanda siparişinizi tamamladıktan sonra ana sayfada en alt bölümde  çıkan "Kargom Nerede" butonuna sipariş numaranızı girerek  ya da size gönderilen mesajda hangi kargo firması belirtilmişse  05327134774 kargoya Sesli Yanıt Sistemi üzerinden sorgulayabilir ve gönderinizin teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.